Medyum Nedir

Kimler Medyum Olabilir?

Medyum olmak doğduktan sonradan kazanılan bir yetenek türü değildir. Bu yüzden yalnızca Türkiye’de değil dünya çapında medyum sayıları oldukça azdır. Bu yetenek doğuştan sahip olunur ve her iki tarafla bağlantıya sahip olabilmek bir lütuf sunar.

Tabii sadece doğuştan sahip olunan yetenek de yeterli değildir. Kesinlikle yıllar içerisinde belli bir bilgi birikimine sahip olmalı ve İlim irfan kazanmalıdır. Pek çok insan bu konu hakkında merak ettiği kimler medyum olabilir? Sorusunu araştırır. Ancak kendine medyum olarak adlandıran her kişiye inanmak en büyük yanlışlardan biridir

Sizi Kandıran Medyumlara Dikkat Edin

İnsanların umutlarını ve düşlerini çalabilecek kadar küçülen çok fazla sahtekâr kişi, kendini medyum olarak bilinmektedir. Buna dikkat vermek ve gerçek medyumlardan destek almak büyük öneme oluşturmaktadır.

Özellikle bugüne dek sahip olduğu önemli referanslar, hakkında yapılan olumlu yorumlar ve pek çok insana ettiği yardım sayesinde gerçek medyumun kim olduğunu anlamak mümkün. Araştırma yapmadan ve güvenebileceğiniz belli başlı kimselerden yardım alınmamalıdır.

Zira yapılmasını istediğiniz büyüler vefk ve dua ile beraber farklı türlerdeki eşyaların kullanılması ile yapılırken, etkileri çok büyüktür. Yanlış ellerde olumlu bir çerçeveden çıkarak olumsuz etkiler ortaya çıkarabil.

Gerçek Medyumların Sahip Oldukları Özellikler

Sahtekâr ile gerçek medyumu ayırmak için dikkat edebileceğiniz belli başlı bazı unsurlar bulunmaktadır. Ruhlar dünyası ile iletişime geçme yetisi bulunan ve bunu kullanmayı iyi bir şekilde bilen gerçek medyumlar, yaptıkları çoğu büyülerde cinleri aracı kullanarak insanların hayatını etkileyebilecek türde olumlu yönde tesir edecek büyüler yapabilmektedirler.

  • İlk olarak medyumlar doğuştan gelen ve sonrasında hiçbir türlü kazanılamayan yetenekleriyle öne çıkarlar.
  • Ayrıca yıllar içerisinde bu alanda tecrübe edinerek İlim irfan sahibi insanlardan olurlar.
  • İslam’ı bütünüyle bir yaşam sekli haline getirmiş olmalıdır.
  • Hem Osmanlıca hem de bunun yanında ayrıca Arapçaya hâkim olması gerekir.

Medyumlar için insan psikolojisi alanında çalışmak önemli olduğundan ötürü, mutlaka insan psikolojisini ve verecekleri tepkileri önceden öngörme yetisine sahip olmaları gerekir.

Büyüler ve Büyü Yaparken Kullanılan Etmenler

Gerçek bir büyü yapılacak ve bunun sayesinde insanların üzerindeki olumsuzluklar ortadan kaldırılacak ise, bunu mutlaka gerçek bir medyum yapmalıdır. Aksi halde istenmeyen ve bu aşamadan daha sonra geri dönülemeyen kötü sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bu garantilendikten sonra yapılacak olan büyüye ve yapılan kişinin sahip olduğu özelliklere bağlı olarak farklı bireysel eşyalar, bitkisel malzemeler, vefk ve dualar olayın içine girmektedir.

Ayrıca çoğu olaylarda gerçek medyumlar, diğer tarafla bağlantı kurarak yapılacak büyü için cinlerden yardım alabilmektedir. Özellikle sözü edilen olay kara büyü olduğunda çok daha zor ve etkin bir karşıt büyüyü gerektiği gibi yapılması büyük öneme sahiptir. Daha oldukça fazla sayıda birçok farklı büyüler bulunmaktadır. Bu tür olaylar ince araştırmalara gerek duyar ve baştan savma olmaması lazımdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu