Medyum Nedir

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

En çok kadınların tercih ettiği bir yoldur bağlama büyüsü. Çünkü karşıdaki kişi onu sevsin,s özünden çıkmasın ve doğru da olsa yanlış da olsa her dediğini yapsın ister insanlar. Bu sayede hem karşı tarafa sahip olmuş oluruz hem de onu istediğimiz gibi yönetmiş oluruz.

Bağlama büyüsü yaparken nelere dikkat edilmeli;

  • Doğru ve sağlam bir bağlama büyüsünün karşımızdaki kişinin basiretini bağladığı unutulmamalı.
  • Kişi büyünün etkisi ile hareket edeceği için yanlış kararlara bile onay vereceği unutulmamalı.
  • Tesirli bir büyü olduğu için işinde uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.
  • Çok iyi araştırma yapıp ondan sonra adım atılmalıdır.

Bütün bunlara dikkat edip bulduğunuz ve güvendiğiniz kişiye bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Neler Kullanılır?

Çok farklı eşyalar kullanılabileceği gibi hiç bir şey kullanmadan yapabildiğini savunan medyum ve hocalar da mevcut.

Başlıca kullanılan eşyalar;

  • Yarım bıraktığı su
  • Saç teli gibi vücuduna ait bir parça
  • Elbise

Bu tarz birçok eşya ile yapılabilir.

Nasıl Yapılır?

Gidilen hoca veya medyum kendi yöntem ve teknikleri ile bir tılsım doldurur. Bu tılsımda; Sağ eli sağ eline, sol eli sol eline, sağ ayağı sağ ayağına, sol ayağı sol ayağına, aklı aklına bağlansın gibi ifadeler kullanılır. Bu ifadelerin arasına çeşitli dua ve süreleri de yerleştirerek bağlanma büyüsünü gerçekleştirir.

Büyü Nerede Tutulur?

Yapılan büyünün tesir etmesi için büyüyü yapan hoca veya medyum bir bardak su, yemeğe konulacak bir tılsım veya su ile içilecek okunmuş bir materyal verebilir. Bunlar yapıldıktan sonra hazırlanan büyü, hazırlayan kişinin istediği yerde saklanarak muhafaza edilir.

Ne Zaman Tesir Eder?

Tesir zamanı için kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Hemen de tesir edebilir uzun bir süre sonra da tesir edebilir. Tesir etmeye başlayınca kişinin tavır ve davranışlarının zamanla değiştiği gözlenir.

Ne Kadar Sürer?

Belli bir süresi yoktur. Çünkü her büyü için ortak bir nokta vardır. Büyüler bulunmadan nasıl yapıldığı anlaşılıp ortadan kaldırılmadan etkisi geçmez. Bulunmadığı ve fark edilmediği sürece bir ömür devam eder.

Büyü Yapılan Kişi Anlar Mı?

Kişi normal yaşamına devam ettiği için anlamaz. Şüphesini çekeceği bir durum olmadığı sürece veya büyüyü saklandığı yerden bulmadığı sürece farkına varamaz. Ancak şöyle bir durum söz konusudur. Bağlama büyüsüne maruz kalan kişi, büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra değişmeye başlayacaktır.

Örneğin; hiç evde durmayan sürekli dışarıda olan kişi sürekli evde takılmaya başlayacaktır. Bu tarz değişimler çevredeki yakın arkadaşları ve akrabaları tarafından fark edilecektir. Onların telkin ve önerisi ile kişi bir hoca veya medyuma giderse büyü yapıldığı anlaşılabilir.

Bağlama büyüsü; etkisi ağır olan bir büyüdür. Bu yüzden bunu yapmadan önce iyice düşünmekte fayda olacağını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu